Labestība, siltums, miers, komforts

Vēlamies, lai ģimeniskuma sajūta būt katrās mājās! Mēs darām visu iespējamo, lai katrā mājā radītu labsajūtu ikvienam ģimenes loceklim, jo mūsu māja, tā ir arī mūsu pils.

Mums ir ļoti svarīgi, lai katrs mūsu klients būtu apmierināts ar savu pirkumu. Pieredze mēbeļu tirdzniecībā kopš 2001.gada ļauj mums izvērtēt piegādātājus ar augstiem kvalitātes rādītājiem, tādējādi nodrošinot mūsu piedāvājumā kvalitatīvas preces


Zīmola izcelsme:


Laikā, kad Somijas veikalu tīkls SOTKA / ASKO izlēma pamest Latvijas tirgu, veikalu vadītājiem radās ideja turpināt Asko un Sotka kolekciju un tradīcijas. Tā 2010. gada Martā tika izveidots jauns mēbeļu veikala zīmols un ģimenes uzņēmums „Mūzas istaba”

 Mūsu sadarbības partneri ir labi atpazīstami mīksto mēbeļu ražotāji visā Skandināvijā.

    Salons "Mūzas istaba" galvenokārt piedāvā iegādāties mīkstās mēbeles skandināvu stila cienītājiem, kā arī mēbeles viesistabai, ēdamistabai, guļamistabai, koridorim un dārzam. Protams arī gaumīgas lietas jūsu interjeram un oriģinālas idejas dāvanām vīriešiem, sievietēm, kā arī lietišķiem cilvēkiem.

Lasīt vairāk

Ienāc mūsu salonā T/C Spice Home

Jaunmoku iela 13, Rīga, LV-1046, Latvija

Kā nokļūt?

Mūsu draudzīgais kolektīvs

Marika

Mūzas istaba dibinātāja

Inita

Mūzas istaba dibinātāja

Guntis

Mūzas istaba dibinātājs

Baiba

Veikala vadītāja DECCO CENTRĀ. Vienmēr lojāla un pozitīva!

Solvita

Vecākā pārdevēja T/C Spice Home. Mūsu optimisma uguntiņa!

Nepieciešama palīdzība?

Ja Jums neizdevās atrast meklēto, vai nepieciešama individuāla palīdzība, labprāt sniegsim atbildes uz Jums interesējošiem jautājumiem!

Sazināties